Intencje mszalne 

16.06.2019 – Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy

600       † Antoni Skrzymiarz w 30 rocz. śm. z rodzicami i teściami – od żony z dziećmi

730     - o błog. Trójcy Przenajświętszej dla modlących się na różańcu – od Róż Mężczyzn

900     † Walter Kinalczyk – greg.

1000   † Stanisław Wróbel w 26 rocz. śm. z rodzicami i teściami – od żony i dzieci z rodzinami

1030   - Jubileusze Małżeńskie

          † Jacek Wądołek z rodzicami i teściami

1200    - dziękczynna z prośbą o Bożą opiekę, dary Ducha Święty i wszelkie potrzebne łaski dla Anny
i Sebastiana w 1 rocz. ślubu oraz Anny i Wojciecha w 11 rocz. ślubu – od babci

          † Józef i Zofia Wiśniowscy

1315   - chrzty – za Parafian

1630   † Helena i Józef Kozak w rocz. śm. – od syna i córki z rodziną

1900    † Daniel Wojtas w 3 rocz. śm. – od żony

D.E.  † Julian Micherda w 9 rocz. śm.

 

17.06.2019 – Poniedziałek

630     † Władysław Domagała – od żony i córek z rodzinami

          † Roman Łukawski – od żony

700     † Franciszka Brzeczkowska – od syna Jana z żoną

900     † Wiktoria i Karol Szuba z córką Urszulą – od rodziny

1830   † Walter Kinalczyk – greg.

          † Wanda i Kazimierz Gawęda

          † Marian Goska w 3 rocz. śm. – od żony, córek, zięcia i wnuków

        

18.06.2019 – Wtorek

630     † Walter Kinalczyk – greg.

          † Marian Hurnik – od żony

700     † Wiktor Wierzbicki z żoną Zofią w 37 rocz. śm., Stefan Brzeziński i zmarli z rodziny

900     † Władysław Meuś – od żony i syna z rodziną

1830   † Ignacy i Natalia Mąkinia – od dzieci i wnuków

          † Andrzej Stachura – od Zarządu Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Zmianowych Synthos S.A. i Spółek

          † Janina Frączek w 11 rocz. śm. – od syna i córki z rodzinami

          † Jadwiga Cholewa – od mamy oraz rodziny Żaków

 

19.06.2019 – Środa

630     † Walter Kinalczyk – greg.

          † Włodzimierz Gliwa w 19 rocz. śm. z synem Zbigniewem, rodzicami, teściami i Mieczysławem Kajfasz

          † Helena Bibrzycka – od rodziny Pieniak i Klaja

700     † Patryk Wanat

800     † Zbigniew Mikołajewski – od sąsiadów z bloku

1830    –            zbiorowa za zmarłych

          † Stanisław Ligęza – od kolegi Janka z Jadzią z ul. Słowackiego

          † Aleksandra Szałaśna – od Doroty i Czesława Kulig

          † Tadeusz Woźniak – od właścicieli i pracowników Firmy Labmed

          † Zdzisław Zając – od Teresy i Tadeusza Zając z rodziną Ogiegło

          † Jan Jastrzębski – od rodziny Ziębów z Karniowic

          † Józef Szymonik – od Bożeny i Adama Pędziwiatr z rodziną

          † Mieczysław Urbańczyk z zięciem Marianem – od córki i żony Agaty z siostrami i mamą

          † Roman Pikuła – od Zygmunta Jochemczyka z rodziną

          † Henryka Nędza – od sąsiadów z ul. Budowlanych 36

          † Maria Harasymowicz – od Doroty i Stanisława z rodziną z Piotrowic

          † Zdzisław Piwczyk – od Małgorzaty i Sebastiana Kulek

          † Maria Korzeniowska – od Renaty i Rafała Turek z rodziną

          † Tadeusz Nowotarski – od sąsiadów z ul. Budowlanych 4

          † Marek Faber – od kolegów z Firmy Chemorozruch

          † Stanisława Data – od Jolanty i Józefa z Pisarzowic

          † Franciszek Juraszek – od Marcina Jarco z rodziną z Milówki

          † Stefania Gaździk – od kuzynki Ireny z rodziną

          † Janina Hawrylczuk – od wnuka Miłosza z rodziną

          † Maria Sady – od Studia Urody Równiccy

          † Emilia Piskorz – od Adama Rusa z rodziną

          † Marian Raszko – od rodziny Jóźwiakowskich Brygidy i Roberta

          † Wanda Brzozowska – od Haliny i Bogdana Błachut

          † Anna Szatkowska – od Lucyny i Romana Harat

          † Halina Kuboszek – od rodziny Habczyków

          † Zofia Kawczak – od Marii Noworyta z rodziną

          † Anna Wilczak – od rodziny Jarnot

          † Tadeusz Babiuch – od Zofii Mika z rodziną

          † Władysława Obstarczyk – od rodziny Olejarz

          † Czesława Szumieł – od Cyryli i Andrzeja Szumieł z rodziną

          † Tadeusz Jarosz – od koleżanek i kolegów córki Renaty z ZNP Przeciszów

          † Feliksa Ciszak – od seniorów NSZZ Solidarność Synthos S.A. i Spółek

          † Lidia Polak – od Piegzów i Gąsiorów  

          † Wanda Biela – od chrześnicy Anny Kemka z rodziną

          † Dorota Cieślak-Nalborczyk – od córki Julii z wnuczką Marysią

          † Zofia Durka – od kuzynki Janiny i kuzyna Michała Wyrwy z rodzinami

          † Andrzej Weiss – od Zofii Pająk z rodziną

          † Andrzej Stachura – od ciotki Janiny Ludwinek

          † Krzysztof Skrzek – od szwagierki Beaty z rodziną

          † Danuta Wiertel – od sąsiadów z kaltki nr 63

          † Marek Przystał – od cioci Krystyny i syna Jerzego z Polanki Wlk.

          † Wanda Gadowska – od Alicji Noga

          † Alicja Hanuszkiewicz, Zofia i Władysław Hanuszkiewicz

          † Krzysztof Ledwoń – od koleżanek córki Barbary z pracy: Andrychów, Bulowice, Osiek

          † Edward Śreniawski – od siostrzeńca Jacka z rodziną

          † Alicja Babicz – od koleżanek i kolegów Rady Nadzorczej Spółdzielni Samopomoc Chłopska
w Oświęcimiu

          † Jacek Żyła w 3 rocz. śm. – od żony z dziećmi

          † Adam Wojdyła – od bratanicy Joanny z rodziną

          † Ryszard Nizioł – od Krystyny Nizioł z bratem Januszem

          † Roman Łukawski – od Ireny i Tadeusza Kaletów

          † Wojciech Grzyb – od kuzyna Tomasza Dobrowolskiego z rodziną

          † Marian Paszek – od Mariana Połeć

          † Józef Przejczowski – od syna Ryszarda z rodziną

          † Cecylia Kotlarczyk – od Janiny

          † Zuzanna Mateja – od wnuka Wojtka z żoną Kasią

          † Łucjan Mazany – od rodziny Romańskich

          † Anna Stachura – od kuzynki Wiesławy z rodziną

          † Wanda Kowalska – od Stanisławy Kowalskiej

          † Krystyna Bienia

          † Maria Trenda – od synowej z wnukami

          † Bogusław Gasiński – od syna Łukasza z rodziną

          † Barbara i Fryderyk Sikora z rodzicami i teściami – od Elżbiety z rodziną

          † Jan Łyczakowski i zmarli z rodziny

          † Zofia Żurek - od chrześniaczki Bogusławy Pszczółki z rodziną

 

20.06.2019 – Czwartek – Boże Ciało

600     - za Parafian

730     † Sławomir Urbańczyk z ok. Dnia Ojca – od córki Pauliny

900     - o łaskę powrotu do Kościoła Katolickiego dla Janusza i Barbary

          - o dary Ducha Świętego dla kapłanów obchodzących jubileusze pracujących w naszej parafii i z niej pochodzących – od Honorowej Straży NSPJ

          † ks. kanonik Stanisław Górny

          † Walter Kinalczyk – greg.

          † Patryk Wanat – od ojca chrzestnego z rodziną      

1200    † Helena i Jan Witkowscy

          †Stanisław Mądry w 30 r. śm.- od żony i dzieci z rodzinami

1315   † Józef Cinal z rodzicami i teściami, siostrą Władysławą – od żony i dzieci

1630   † Zenon Kaczmarczyk w 33 rocz. śm. – od żony, dzieci, wnuków i prawnuków

1900   † Władysław i Karolina Zielonka z córką Anną – od córki z rodziną

 

21.06.2019 – Piątek

630     † Leon Smyczyński w 5 rocz. śm. z żoną Henryką w 16 rocz. śm. z synem Bogdanem w 2 rocz. śm. – od siostry Jadwigi z dziećmi

          † Stefania Bartula z mężem, synem, zięciem, rodzicami i teściami

          † Maria i Wasyl Kragulec z siostrami i braćmi z córkami Anną, Janiną, Aleksandrą, synem Tadeuszem i synową Józefą z wnukami Marianem, Ewą i Edwardem

700     † Stanisław Rajewski w 1 rocz. śm. – od córek Danuty i Barbary z rodzinami

900     † Bogusław Gasiński – od żony

1830   - dziękczynno-błagalna w int. Ewy z ok. 60 rocz. urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błog.

          † Walter Kinalczyk – greg.

          † Franciszka i Ludwik Łężniak z córką Antoniną – od Elżbiety

          † Wanda Pawlica – od dzieci i wnucząt

 

22.06.2019 – Sobota

630     † Stanisław Szczepanek z żoną Ewą oraz Jan Szczepanek z żoną Rozalią

700     † Walter Kinalczyk – greg.

900     † Jan Jastrzębski – od Władysławy Pędziwiatr z mężem i synami

1830   - dziękczynno-błagalna w int. Barbary i Pawła z córką Magdaleną – z okazji rocznicy ślubu

 

23.06.2019 – Niedziela

600       - za Parafian

730     † Wanda i Władysław Konior z wnukiem Kacprem

900     † Wanda Zygmunt – od męża i dzieci

1000   † Jan Krzemień – od żony, dzieci i wnuków

1030   † Walter Kinalczyk – greg.

1200   - o Boże błog., zdrowie, opiekę MB i dary Ducha Świętego w 10 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa dla Katarzyny i Michała Sałak z dziećmi Gabrysią i Wojtusiem

          † Jerzy Płaszczyca

1315   † Krzysztof Lipiński – od żony

1630   † Włodzimierz Ćwiertnia z okazji dnia ojca – od córki Beaty

1900   - o Boże błog. z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Bartłomieja

D.E.  † Daniela Danusia Ledwoń z mężem Krzysztofem