Intencje mszalne 

26.05.2019 – VI Niedziela Wielkanocna

600      † Helena Mazur – od dzieci

730     † Elżbieta i Franciszek Szyja z córką Krystyną, zięciem Kazimierzem

900     - o Boże błog., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Krystyny z okazji Dnia Matki – od córek z rodzinami

1000   - za Parafian

1015   - w int. dzieci przystępujących po raz pierwszy do Komunii św. oraz ich rodziców, chrzestnych i rodziny

1200   † Michał Fajt – od Krystyny

1315   Anna Adach i Anna Pięta w 66 rocz. urodzin – od synów Andrzeja i Krzysztofa z żoną i córki Anety z mężem

1630   - o Boże błog. i zdrowie dla Adriana z ok 25 rocz. urodzin – od taty i babci Wandy

1900   † Józef Ścierski w 3 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Ścierski i Warchoł – od rodziny Ścierski

D.E.  † Antonina, Stanisław Klaja

 

27.05.2019 – Poniedziałek

630     † Halina Pietras w 1 rocz. śm. – od siostry Władysławy Paczkowskiej

700     † Ludwik Kubisty – od żony i dzieci

900     - o zdrowie, Boże błog. potrzebne łaski dla Iwony

1700   † Bronisława Bal z mężem Stanisławem z rodzicami, synami i synowymi – od córki z rodziną

1830   † Zofia Toporek w 1 rocz. śm. – od córki Grażyny i Stefana

          † Maciej Drewniak z rodzicami Zofią i Marianem

          † Jan Wójtowicz – od córek  

 

28.05.2019 – Wtorek

630      † Zofia Lorenc – od kolegów syna z pracy

700      † Krystyna Kubik – od sąsiadów z klatki nr 15

900      - o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla rodziny Kasieczków z Katarzyną i Genowefą

1700   † Walenty Kopytko w 21 rocz. śm. z rodzicami i teściami

1830   † Józef Bednarz w 30 rocz. śm. – od dzieci z rodzinami

          † Joanna i Stanisław Gryczewscy oraz † Elżbieta i Katarzyna, Stanisław Olejarz

          † Bogusław Wadowiec w 1 rocz. śm. – od dzieci

 

29.05.2019 – Środa

630      † Ryszard Broda w 17 rocz. śm. – od żony i syna Macieja z rodziną

          † Janusz Grobelny – od Jadwigi Gołąb z córkami

700     † Jan Marchalewicz w 16 rocz. śm. z synem Ryszardem – od żony

900     † Adam Zieliński w 14 rocz. śm. z żoną Zdzisławą – od córek z rodzinami

1700   † Jan Jastrzębski – od Władysławy Pędziwiatr z mężem i synami

1830   zbiorowa za zmarłych

          † Aleksandra Szałaśna – od koleżanki Katarzyny z rodziną

          † Tadeusz Woźniak – od pracowników Centrum Usług Socjalnych w Chrzanowie

          † Danuta Greczner – od kuzynki Małgorzaty z rodziną

          † Stanisław Matlak – od mieszkańców z bloku przy ul. Nojego 8

          † Antoni Staszczyk – od siostry Marii Sporysz z rodziną

          † Jan Jastrzębski – od Krystyny Kruszyńskiej

          † Józef Szymonik – od Eugeniusza Handzlik z córką Ewą i wnukiem Patrykiem

          † Janina, Karol, Jerzy Kolec

          † Zofia i Tadeusz Grabowscy

          † Elżbieta Bartodziej

          † Maria Żurek – od Joanny i Piotra Kawczak

          † Roman Pikuła – od Stasi i Mirki z Budzowa

          † Henryka Nędza – od rodziców i przedszkolaków z grupy P. Eli

          † Zofia Mroziewicz w 2 rocz. śm. – od syna Zdzisława z rodziną

          † Stanisława Borowczyk w 2 rocz. śm. – od córki Ewy i syna Marka z rodzinami

          † Maria Harasymowicz – od wnuczki Joli z rodziną

          † Agnieszka Handzlik – od sąsiadów Szymeczków z ul. Nowej 3

          † Zdzisław Piwczyk – od Sabiny Kolasa z synami

          † Irena Kot – od męża i synów z rodzinami

          † Tadeusz Nowotarski – od Jana Matli z rodziną

          † Marek Faber – od cioci Danuty i kuzynostwa z Nowej Wsi

          † Stanisława Data – od przyjaciół z Zakładowego Domu Kultury

          † Stefania Gaździk – od Zuzanny i Zygmunta z rodziną

          † Piotr Pędziwiatr – od Wiesławy i Leszka Trepis

          † Rozalia Machulak w 1 rocz. śm. – od z mężem Wojciechem

          † Maria Sady – od Sobalowej z rodziną

          † Emilia Piskorz – od Jacka i Marii Bakalarskich

          † Marian Raszko – od kolegi Ryszarda z żoną

          † Wanda Brzozowska – od Joanny Żurek

          † Halina Kuboszek – od Marii Sporysz z rodziną

          † Zofia Kawczak – od wnuczki Agnieszki z rodziną

          † Tadeusz Jarosz – od rodziny Sikora

          † Feliksa Ciszak – od rodziny Włodarczyków

          † Aniela Ichniowska i zmarli z rodziny – od syna

          † Lidia Polak – od córki Marzeny z rodziną

          † Wanda Biela – od syna Łukasza z rodziną

          † Dorota Cieślak-Nalborczyk – od córki Moniki z mężem Krzysztofem i dziećmi

          † Józef Malicki w 21 rocz. śm. – od żony, córek z rodzinami

          † Andrzej Weiss – od kuzyna Adama Leśniak z rodziną

          † Andrzej Stachura – od kuzynki Heleny Bartula z rodziną

          † Danuta Wiertel – od szwagra Ryszarda i rodziny Zająców

          † Marek Przystał – od syna Wojtka z narzeczoną

          † Grażyna Kowalczyk – od koleżanek i kolegów syna Daniela z Firmy Plastmot

          † Wanda Gadowska – od Franciszka Gadowskiego z żoną

          † Zofia Żurek – od rodziny Jakubiec

          † Jerzy Burza w 5 rocz. śm. – od córki Moniki z mężem i wnukami

          † Jacek Marszałek w 2 rocz. śm. – od siostry Barbary z rodziną

          † Krzysztof Ledwoń – od siostrzenicy Janiny z synem Mariuszem i rodziną

          † Alicja Babicz – od rodziny Iżyckich

          † Adam Wojdyła – od siostry Anny Pluteckiej z rodziną

          † Roman Łukawski – od Joanny i Dariusza Wołczyńskich

          † Zofia Kaczor – od Dziennego Domu Pomocy w Oświęcimiu

 

30.05.2019 – Czwartek

630     † Józefa, Zofia, Michał Cieśla, Anna, Ignacy Handzlik

          † Maria Talaga – od syna Marka z żoną

          † Zdzisław Pilarski z rodzicami i teściami – od żony i synów z rodzinami

700     - o zdrowie i Boże błog., dary Ducha Świetego dla Marii

          † Kazimierz Krzemień – od kolegów byłej Sekcji Bokserskiej Unia

900     † Zofia, Antoni Sordyl z rodzicami, z synem Jerzym i synową Teresą

1700   † Agnieszka Handzlik – od Marii Zając z rodziną

1830   zbiorowa za zmarłych

          † ks. kan. Stanisław Górny

          † Stanisław Ligęza – od rodziny Zużałków z Bielan

          † Krzysztof Suchara – od sąsiadów z ul. Grottgera 2-12

          † Stefania Babiuch – od koleżanek z pracy wnuczki Marty

          † Zofia Zaborska – od Tadeusza i Stanisława Jasek

          † Antoni Staszczyk – od Andrzeja Staszczyk z rodziną

          † Rozalia Rzeszutko – od sąsiadów Danuty i Jana Hodur

          † Roman Pikuła – od Bolesława

          † Henryka Nędza – od rodziców i przedszkolaków z grupy P. Eli

          † Józef Grzybek – od rodziny Kotońskich

          † Maria Korzeniowska – od rodziny Przystał z Wysokiej

          † Wanda Szczepańska – od koleżanek i kolegów córki Bożeny

          † Franciszek Juraszek – od Henryka i Andrzeja Sibik z rodziną

          † Patryk Wanat – od Elżbiety i Janusza Kuna

          † Katarzyna Pacyga – od Gieni i Janusza z Polanki Wielkiej

          † Piotr Pędziwiatr – od Stefanii Dziedzic

          † Janina Hawrylczuk – od rodziny Szusterów

          † Marian Raszko – od sąsiadów z ul. Dąbrowskiego 36

          † Anna Szatkowska – od rodziny Kolarzów

          † Olga Węgrzyn – od rodziny Kociaków

          † Anna Wilczak – od Barbary Wyszogrodzkiej

          † Tadeusz Babiuch – od Marii i Józefa Rydzoń z rodziną

          † Władysława Obstarczyk – od Głowackiej z synami

          † Czesława Szumieł – od synowej Danuty z Martą i Łukaszem

          † Tadeusz Jarosz – od Barbary i Jerzego Zając

          † Zofia Durka – od wnuczki Justyny i prawnuczki Marlenki

          † Andrzej Weiss – od Grażyny z córkami i wnukami

          † Krzysztof Skrzek – od brata Zdzisława z rodziną

          † Grażyna Kowalczyk – od sąsiadów z klatki nr 4

          † Kazimierz Olszewski – od koleżanek i kolegów ze Związku Zawodowego

          † Alicja Babicz – od chrześnicy Beaty z rodziną

          † Wanda Bylica – od Jadwigi

          † Jerzy Kasperek – od rodziny Kubackich

          † Janina i Jan Zawadzki, Faustyna Zawadzka – od córki

          † Roman Łukawski – od Anny i Wojciecha Walancik

          † Wojciech Grzyb – od bratanicy Magdaleny

          † Jadwiga Cholewa – od uczestników pogrzebu

          † Marian Paszek – od brata Czesława z żoną Zofią  

 

31.05.2019 – Piątek

630     - dla uczczenia i uwielbienia Ducha Świętego w sercach wszystkich ludzi świata – od Apostolstwa Dobrej Śmierci

          † Julian Sporysz w 32 rocz. śm. – od córki, syna, wnuków i prawnuków

          † Janina Fiołek w 13 rocz. śm. z rodzicami i bratem

700     † Franciszek Juraszek – od współpracowników Domu Dziecka w Oświęcimiu

900     † Marian i Andrzej Kasieczka z rodzicami i rodzeństwem

1700   † Helena i Jan Reczek w rocz. śm. – od córki z rodziną

1830   - w int. Członkiń Róży Nawiedzenia NMP i ich rodzin oraz za zmarłe Członkinie

          † Stanisław Chałupka z rodzicami

          † Edward Śreniawski – od siostry Heleny z mężem

 

01.06.2019 – Sobota

630     - dziękczynna z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Łukasza w 36 rocz. ur. oraz dla jego bliskich

          † Wanda i Władysław Konior z wnukiem Kacprem

          † Anna i Franciszek Żak – od córki z rodziną

900 - wynagradzająca za zniewagi i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Poczęciu NMP – od Rycerstwa Niepoklanej

1830   † Mieczysław Osipowicz w 16 rocz. śm. z rodzicami, teściami – od żony, córki i syna z rodzinami

          † Mirosław Szpak – od mamy

          † Józefa Kuligowska – od Firmy Austrotherm

 

02.06.2019 – Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie

600      † ks. Jan Gałat z rodzicami i siostrą, ks. Władysław Gałat

730     † Marian Jędrych w 26 rocz. śm. z rodzicami – od siostry

900     † Jan Gabryś – od matki chrzestnej z rodziną

1000   † Piotr Stanek – od brata Macieja z żoną

1030   † za zmarłych wypominanych

1200   † Antoni Kordos z zięciem Andrzejem – od córki z rodziną

1315   - za Parafian

1630   † Franciszek Juraszek – od córki Elżbiety z dziećmi

1900   † Stanisław Szymeczko z rodzicami i rodzeństwem † Andrzej i Elżbieta Kastelik z synami i córką

D.E.  † Irena Klaja